Brauciens uz Klaipēdu

   
  Vēlamies pastāstīt par kārtējo vecāku un bērnu ar 1. tipa cukura diabētu pasākumu. Tas bija plānots brauciens uz Klaipēdu, kas sākās 25. augustā agri no rīta. Bija ļoti patīkami redzēt, ka ekskursija sapulcinājusi tik daudzus cilvēkus. Jo īpaši bija prieks par to, ka braucienā devās ne tikai vecāki ar bērniem, kuriem ir 1. tipa cukura diabēts, bet arī pieaugušie ar tādu pašu diagnozi.
Ceļā uz Klaipēdu visi ātri atrada kopīgu valodu un drīz vien raisījās dzīvas diskusijas par dažādiem tematiem. Ikviens dalījās savā pieredzē, kā sadzīvot ar cukura diabētu. Tie bija gan vecāki, kuru bērni saslimuši šajā gadā, gan pieaugušie ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi. Piecas stundas, kas bija jāpavada ceļā, paskrēja kā dažas minūtes.
Kad bijām jau Klaipēdā, bērni, izkāpjot no autobusa, ar izbrīnu skatījās uz kuģīti, ar kuru bija jāturpina ceļojums. Otrā krastā visus pārsteidza 30 minūšu garš un aizraujošs šovs. Mūsu grupa apmeklēja jūras muzeju. Tur varējām baudīt zemūdens pasaules skaistumu. Gribas pieminēt, ka ieeja delfinārijā un jūras muzejā bērnam ar invalīda apliecību un viņa pavadonim ir bez maksas, kā arī viņiem nav jāstāv rindā!
Biļetes, uzrādot apliecību, var iegādāties norādītajā kasē.
Mājupceļā visi dalījās ar saviem iespaidiem. Bērni jokoja un smējās, bet vecāki jau plānoja nākamo pasākumu. Vairākums piekrita braucienam uz Tērvetes dabas parku. Kad ceļojums bija galā, nevienam negribējās doties mājup.
Gribam pateikt lielu paldies visiem brauciena dalībniekiem par sirsnīgo un silto atmosfēru, kāda valdīja visa pasākuma laikā.
Veiksmi visiem turpmāk un līdz nākamajai tikšanās reizei!
Jūsu LBJDB