Lieliska ziaņa no DEXCOM

Labdien,
Mums ir lieliska ziņa – no 02/05-2022 ikviens bērns ar 1 Tipa cukura diabētu varēs iegūt Dexcom ONE nepārtrauktas glikozes līmeņa uzraudzības sistēmu – bez maksas!


Lai to izdarītu, jāvēršas pie BKUS endokrinologa, kurš izrakstīs elektronisko recepti, pēc kuras aptiekās, šobrīd Apotheka tīklā tiks izsniegti sensori un raidītāji. Dexcom ONE sistēma ir jaunas paaudzes reāllaika glikozes līmeņa uzraudzības sensori. Sīkāka informācija par Dexcome ONE lietošanu un iegādi pieejama http://www.dexcom.com mājaslapā.
Tiem, kas vēlas izmēģināt Dexcom ONE sistēmu, Latvijas Bērnu un Jauniešu Diabēta Biedrība, kopā ar Dexcom oficiālo pārstāvi Latvijā Allium UPI SIA piedāvā bezmaksas starta komplektus (sensors + raidītājs). Lai saņemtu starta komplektu, nepieciešams reģistrēties, nosūtot mums savu pieprasījumu (sākuma komplektu skaits ir ierobežots), starta komplektus saņems tie, kuri nosūtīs vēstuli ar pieprasījumu uz mūsu e-pasta adresi: bernudiab@gmail.com Saņemot sākuma komplektu, Jūs saņemsiet papildu apmācību par Dexcom ONE lietošanu un uzstādīšanu. Turpmākās receptes sensoriem un raidītājiem izrakstīs bērnu endokrinologs Bērnu klīniskajā Universitātes slimnīcā.