Latvijas Diabēta Federācija  sadarbībā ar Latvijas bērnu un jauniešu diabēta biedrību  organizē semināru par veselīgu uzturu “Veselībai un dzīvespriekam”. 

Sestdien, 25.maijā no plkst 10 līdz 14, Bellevue Park Hotel Riga Slokas ielā 1, Rīgā, konferenču zāle TALLINN notiks Latvijas Diabēta federācijas seminārs bērniem un pusaudžiem līdz 19 gadiem ar 1. tipa diabētu „Veselībai un dzīvespriekam”.
Seminārā būs iespēja uzzināt vairāk par veselīgu uzturu un iegūt jaunas zināšanas kā ar veselīga un garšīga uztura palīdzību labāk kontrolēt savu glikozes līmeni. Uzmanību pievērsīsim produktu glikēmiskajam indeksam, kā izvēlēties piemērotus ogļhidrātus saturošus produktus, noskaidrosim ko un cik ēst, lai vieglāk kontrolētu pēcmaltītes glikozi.
Pasākumā pieredzē dalīsies Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas dietoloģe Diāna Lagzdiņa.
Semināra laikā dalībnieki varēs piedalīties diabēta pacientiem „draudzīgu” un veselīgu produktu degustācijā, uzzināt jaunas receptes, uzdot savus jautājumus un saņemt atbildes.
Pasākums tiek organizēts Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas projektu konkursu ietvaros sadarbībā ar Latvijas Bērnu un Jauniešu diabēta biedrību.
Dalība seminārā ir bezmaksas.
Dalībnieku skaits ir ierobežots.
Aicinām bērna vecākus un jauniešus pieteikumu dalībai seminārā nosūtīt līdz 24.05.2019 uz epastu:  diabetafederacija@gmail.com, kā arī atsūtīt sev interesējošos jautājumus, uz kuriem dietoloģe sagatavos atbildi.